Kurumsal

Yılfer 2008 yılından bugüne 10 yıllık tecrübesi ve bilgi birikimiyle metal ve ferforje sektöründe faaliyet göstermektedir.
Kaliteli ve zamanında çözümler sunma ilkesiyle hareket eden Yılfer bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaya gayret göstermektedir..

Yılfer; Üretici misyonuyla üretimini yapmış olduğu ürünlerin yanı sıra metal ve ferforje uygulamalarında anahtar teslimi projeler üreterek Türkiye'nin çeşitli yerlerinde Okul, Alışveriş Merkezi ve benzeri yerlerin projelerini layıkıyla yerine getirerek sektörde önemli bir yer edinmiştir. Kazanmış olduğu imalat tecrübesiyle pek çok konut, bahçe, iş yeri, kapalı pazar alanı, villa ve sitelere imalatını yaptığımız ürünler kullanılmış, müşterilerimize başarıyla hizmet verilmiş ve verilmeye de devam etmektedir.

İmalatını ve pazarlamasını yaptığımız  ürünlerimizi kısaya sayacak olursak; pencere korkulukları, Bina, Villa, Garaj, Okul v.s. kapıları, ferforje merdiven korkulukları, balkon korkulukları, sıralı korkuluklar, bahçe, site, bina ve villa çevresine duvar tipi korkuluklar, demir doğrama ürünleri, kapalı pazar alanları çelik çatıları ve  Çelik konstrüksiyon  işlerinden oluşmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan Yılfer, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki faaliyerlerine devam eden Yılfer, sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtir ve saygılar sunar.